אודות

שלום, אני אסתר סולטן, נשואה ואם לתשעה ילדים, ומחנכת באולפנה בבית אל.

זוכה ללמוד כבר תריסר שנים אצל אהובה צוקרמן ומגלה כל הזמן עומקים חדשים.

בתחילה עברתי בעצמי הנחיית הורית וקורס מודעות, בו גיליתי מה "הטעות הבסיסית" שלי, ולמדתי להשתחרר מהתלות בה.

אחר כך במשך שלוש שנים למדתי ייעוץ אישי.

מדי שבוע ראיתי את אהובה מייעצת להורים בנושאי חינוך, לזוגות ורווקים בענייני זוגיות, ולסתם אנשים שמרגישים שמשהו תוקע אותם- היא עזרה להגיע למודעות ולהבין מה המטרה הלא מודעת שלהם.

בהמשך למדתי הנחיית הורים אצל מרכז שפר המדהימים, ואני מנחה קבוצות הורים להבין את הדינמיקה בינם לבין הילדים, ולהפוך מהורים מלאי רגשות אשמה להורים רגועים, בטוחים בסמכותם ומלאי אמון בעצמם ובילדיהם.

מתוך המפגש שלי עם בנות בגיל ההתבגרות, בניתי הרצאה על כיבוד הורים. בכל פעם בסיום השיחה ניגשות אלי בנות נרגשות ואומרות שמעולם הן לא שמעו דברים כאלה, ושדיברתי בדיוק עליהן. האם אמא שלהן דיברה איתי?

השנה הגשמתי חלום. התחלתי להעביר השתלמויות למורים, שבהן אני משתמשת בכלים שיש לי כמנחת הורים כדי לעזור למורים בתפקידם החשוב.

במשך השנים התחלתי לייעץ בעצמי בנושאי חינוך ילדים, מודעות וזוגיות, ואני משתדלת להעביר הלאה לעולם את התורה המיוחדת שלמדתי מאהובה צוקרמן בהרצאות ובסדנאות על כיבוד הורים, בבלוג שלי, בתפוצה ובפייסבוק.

 

גבר?

גם לך מגיע לחיות טוב עם ההורים שלך!
אז מה אם השאלות פה מנוסחות בלשון נקבה?

אחת הסיבות שהעברתי את הסדנא הפרונטלית לפורמט אינטרנטי היא שנשים שהשתתפו בסדנא ביקשו להעביר את הטוב הזה לגברים שלהן ופשוט אין מי שמעביר סדנאות כאלה לגברים…

 

מוזמן להצטרף!

הקורס יצא לאור!

אפשר להירשם פה כמתעניינת ולקבל פרטים נוספים

שלחתי לך מייל עם פרטים.